Trainingen

 

Maandag

  • 15.00 - 16.00
  • Sienna Bouwmeester
  • Danique Kircskothen
  • Diede ter Beest
  • Arthur Slijkhuis
  • Puck Assink
  • Anabel ten bruin
  • Kevin Verbeek
  • 16.00 - 17.30
  • Max Velthuis
  • Zoe Schenk
  • Djura Postgens
  • Rens Neerhof
  • Daan Ottevanger
  • 17.30 - 19.00
  • Hanne ter Hedde
  • Fauve Aversteeg
  • Naud Aversteeg
  • Mees Aversteeg
  • Jasper Wisselink
  • Melvin Rensink
  • Eveline Nessen
  • Rensqe Ticheler
  • 19.30 - 20.30
  • Henk ter Beest
  • Harro Rijnsaardt
  • Marc Wisselink
  • Marco van Damme
  • Arnold Heyerman
  • Gerwin Hoftijzer
  • Edwin Bouwmeester
  • Richard Smalbrugge
  • 19.30 - 20.30
  • Lonneke Gussinklo
  • Anneke Schoppers
  • Miriam Klumpenhouwer
  • Karin Nessen
  • Henrique Bauhuis
  • Roeel Arentsen

Dinsdag

  • 15:00 - 16:00
  • Liss-Lotte Eising
  • Zahra Hoftijzer
  • Roos
  • Vincent Verbeek
  • Indi Oens
  • Maureen Hageman
  •  
  •  
  • 16:00 - 17.00
  • Sophie Elbers
  • Lienke Kempers
  • Marijn Kleingunnewiek
  • Luna Wolsink
  • Maud vd Kerkhof
  • Bau Elbers
  • Kim Zomer
  • 17:00 - 18.00
  • Florian Kirkskothen
  • Max Velthuis
  • Zoe Schenk
  • Fleur Smalbrugge
  • Suus Theissen
  • Koen Ottevanger
  •  
  • 18.00 - 19.00
  • Henrieke Westervelt
  • Eveline Nessen
  • Fauve Aversteeg
  • Celine Beyen
  • Romy Vultink
  • Bente Rensink
  • 19.30 - 20.30
  • Hans Beernink
  • Gerrit Aalbers
  • Hans de Hengst
  • Frans Lurvink
  • Mathijs Arentsen
  • Sander Mateman
  • 20.30 - 21.30
  • Martin Lurvink
  • Benjamin Veldhuizen
  • Irmo Sellink
  • Paul Jansen
  • Roel Amkrentz
  • Franklin Kuyntjes
  • Jochem Hyerman
  • Bjorn Ansink

Woensdag

  • 16.00 - 17.00
  • Djura Postgens
  • Sita Baten
  • Noa Hoftijzer
  • Kim Westerveld
  • 17.00 - 18.00
  • Marleen Grievink
  • Anouk Veerbeek
  • Kim Sellink
  • 18.00 - 19.00
  • Rensqe Ticheler
  • Romy Vultink
  • Marlijn van der Velde
  • Jeroen van der Velde
  • Celine Byen
  • 19.00 - 20.00
  • Esther ter Beest
  • Linda Oonck
  • Judith Veldhuizen
  • Mireille theissen
  • Diana Ottevanger
  • Ineke Eppink
  • 20.00 - 21.00
  • Erik-Jan Etten
  • Beninka Ticheler
  • Sander Winkelhorst
  • Erik Ormel
  • Astrid vd Walle
  • Marjolein Stronks
  • Sandra Perkelmaus

Donderdag

  • 15.00 - 16.00
  • Joep Smalbrugge
  • David Groschke
  • Ibe Lurvink
  • Zahra Hoftijzer
  • Joep Smalbrugge
  • Boaz Assink
  • 16.00 - 17.00
  • Hester Lensink
  • Daan ter Veldhuis
  • Gabor Lensink
  • Charlotte Floor Eising
  • Maike Heusingveld
  • Per Klein Bleumink
  • 17.00 - 18.00
  • Suus Theissen
  • Bente Rensing
  • Sita Baten
  • Sanne Arentsen
  • Noa Hoftijzer
  • Daan Ottevanger
  • Fleur Smalbrugge
  • Danique Kirkskothen
  • 18.00 - 19.00
  • Emma ten Barge
  • Zara Etten
  • Roos Veldkamp
  • Isa Wolsink
  • Saar van Damme
  • Merel Wamelink
  • 19.00 - 20.00
  • Wendy Bijsterbosch
  • Marianne Kleinstapel
  • Hesther Boerenfijn
  • Maartje Pastoor
  • 20.00 - 21.00
  • John Theissen
  • Martin Obelink
  • Jochem Winkelhorst
  • Ronald Huijting
  • Bart Jan Garretsen
  • Pieter Niemeyer
  • Alex Niemeyer

Vrijdag

  • 15.00 - 16.00
  • Tessa ten Bruin
  • Liske Wejkamp
  • Roos Smaltbrugge
  • Dagmar Hageman
  • Novin Mateman
  • Willem Zomer
  • Sill Sloetjes
  • Sam Ansink
  • Sven Kemping
  • 16.00 - 17.00
  • Delano Schutte
  • Basten Lammers
  • Arthur Slijkhuis
  • Sienna Bouwmeester
  • Koen Ottevanger
  • Diede ter Beest
  • Puck Assink
  • Annabel ten Bruin
  • 17.00 - 18.00
  • Jet Veerbeek
  • Trijntje Veerbeek
  • Amber Veenstra
  • Nora Klein Nibbelink
  • Zara Etten
  • Merel Wamelink
  • Saar van Damme
  • 18.00 - 19.00
  • Rens Neerhof
  • Stijn Arentsen
  • Wouter van Merkerk
  • Boris ter Hedde
  • Simon van Merkerk
  • 20.00- 21.00
  • Davey ter Loo
  • Ruben Houwer
  • Mees Aversteeg
  • Naud Aversteeg
  • Hanne ter Hedde