Juni 2024

29 mei 2024


In deze nieuwsbrief:

  • Gratis AED- en reanimatietraining voor alle leden!
  • Samen tennissen en feesten bij Altec
  • We blijven bezig met de toekomst
  • Bouwen aan een nog mooiere vereniging 

Beste leden,

Het is heerlijk weer en ik kom Jan Janssen tegen. Jan werkt voor ons en voor AZSV als onmisbare onderhoudsman. Al jaren lang zorgt Jan er samen met onze onderhouds- en parkcommissie voor dat ’t Geurken er fantastisch bij ligt. We kregen van Jan’s werkgever bericht dat hij minder gaat werken. Ik vraag hem er naar. ‘Ja Quint, op papier ga ik minder werken, maar ik blijf gewoon net zo hard werken voor Altec’. Jan is goud waard.

Zeker net zo belangrijk is ‘onze’ Lonneke. Als voorzitter van de wedstrijdcommissie en algemeen bestuurslid verzet zij samen met haar vrijwilligers bergen met werk. Ze werkt in de zorg en maakte ons laatst duidelijk dat het hoog tijd weer wordt voor AED- en reanimatietrainingen. Op 9 en 10 juli en op 10 en 11 september komt er een trainster op onze club om zoveel mogelijk leden te leren reanimeren en de AED te gebruiken. Letterlijk van levensbelang! Meld je aan via de agenda in de clubapp of stuur een mail. Per avond kunnen er 12 leden getraind worden.

Onze tennistrainers Robin en Bo zorgen ervoor dat er op dit geen wachtlijst is voor tennistrainingen. Daar zijn we erg blij mee. Hier worden ze ook incidenteel mee geholpen door André Toebes. Een vertrouwd lid en gezicht bij onze vereniging. We zijn op zoek naar een vaste derde trainer om het werk voor onze trainers behapbaar te houden. Het is een goed teken dat zoveel mensen willen trainen, tennissen is gezond en leuk.

Leuk is het sowieso op ons park. Onze feestcommissie levert hier een belangrijke bijdrage voor. Op zaterdag 1 juni willen zij graag met alle competitie spelers de competitie afsluiten. Maar ook mensen die geen competitie spelen zijn natuurlijk meer dan welkom. De hele dag worden er al spannende wedstrijden gespeeld, dus komt allen kijken! De feestcommissie zorgt vanaf 16:00u voor wat eten en een gezellig muziekje op de achtergrond. Als alle wedstrijden af zijn begint de officiële afsluiting. Dit is een themafeest georganiseerd door het team Heren Altec 4 zaterdag. Het thema van deze avond is Wimbledon NEON! Dus trek je witste kleding uit de kast en maak het af met neon accessoires. Het feestje duurt tot 00:00u. We hopen jullie allemaal te zien op 1 juni!

Heb je niet genoeg van feesten bij Altec? Zet dan ook 23 juni in jouw agenda, want dit is de finaledag van ons clubkampioenschap single/mix! De feestcommissie ervoor dat deze (hopelijk) mooie zomerdag kan worden afgesloten met een BBQ. Dus blijf na de prijsuitreiking lekker hangen en laat je verwennen door chef MOPS met zijn heerlijke kookkunsten.

We zijn op diverse fronten bezig om het nu leuk te hebben bij Altec, maar het ook tot in lengte van dagen leuk te hebben op ons mooie park. Er wordt veel gedaan om meer jeugd bij Altec te krijgen. Er worden superleuke activiteiten georganiseerd en er is veel aandacht voor promotieactiviteiten. Ruben is hier met zijn jeugdcommissie erg druk mee. Wil je daarbij helpen? Meld je dan via [email protected] bij hem. Dat betekent echt niet dat je direct in een commissie komt, want ook incidenteel kunnen we alle hulp goed gebruiken.

We zijn druk bezig met de toekomst. Zo zijn we betrokken bij diverse trajecten, o.a. van de gemeente Aalten, om na te denken over de duurzaamheid van Altec. Daarbij gaat het veel verder dan alleen over de zonnepanelen etc. Hoe kunnen wij jong en oud, in alle vormen, behouden bij onze vereniging bijvoorbeeld. We onderzoeken onder begeleiding van een deskundig bureau alle mogelijkheden en we zijn realistisch, maar dromen groot. Hoe moet onze vereniging er in de toekomst uit zien? Ik houd jullie op de hoogte. Dit heeft natuurlijk ook alles te maken met de gemeentelijke- en gerechtelijke procedure die we nog steeds doorlopen ten aanzien van de padelbanen. Er is daar nog niets nieuws te melden. We wachten de uitkomst af, maar we blijven niet stil zitten. Er zijn misschien wel prachtige andere mogelijkheden. Heb je goede ideeën? Laat het horen via [email protected].

Het bouwen aan een nog mooiere vereniging begint vandaag natuurlijk al. Gooi je plastic flesjes, waar statiegeld op zit, in de juiste bak. Doe de lichten van de tennisbanen uit als je klaar bent. Draai eens een bardienst, douch niet te lang, help nieuwe leden met het integreren in onze club. Ondersteun de verschillende commissies en….vertel je omgeving hoe mooi onze club is en hoe geweldig tennis is. Onze speciale zomeractie begint weer. Een prachtige manier om kennis te maken met Altec. Voor maar €65,- van juni tot en met september tennissen!

Besef je, met alle ellende in de wereld, dat we ons gelukkig mogen prijzen met de prachtige club die we hebben. Geweldige vrijwilligers die in het belang van ons allemaal zich iedere dag weer inzetten om ons te laten genieten van Altec. Behandel ze met het respect dat ze verdienen en beter nog…word er zelf ook één.
Onderzoek toont aan dat mensen die vrijwilligerswerk doen of anderen helpen, zich gelukkiger en meer voldaan voelen. Als vrijwilliger van Altec maak je dus niet alleen anderen, maar ook jezelf gelukkiger.

Kijk op deze website voor alle informatie.

Met sportieve groet namens het bestuur,

Nieuwscategorieën