Competitie

september 2018

vrijdag 14 september 2018
zaterdag 15 september 2018
zondag 16 september 2018
vrijdag 21 september 2018
zaterdag 22 september 2018
zondag 23 september 2018
maandag 24 september 2018
vrijdag 28 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 43Stand
19:00GROENLO 1-ALTEC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 43Stand
19:00ALTEC 3-ZIEUWENT 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 44Stand
19:00ALTEC 2-MALLUMSE MOLEN 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 70Stand
19:00VARSSEVELD 1-ALTEC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 56Stand
19:00DE IJSSELWEIDE 1-ALTEC 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 61Stand
19:15WILDBAAN 3-ALTEC 4Kunstgras
zaterdag 29 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 26Stand
13:00ALTEC 2-VIJVERBERG 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 26Stand
13:00WINTERSWIJK 1-ALTEC 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 20Stand
13:00ALTEC 1-ALTB 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 20Stand
13:00DE RIETSTAP 1-ALTEC 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 19Stand
13:00RUURLO 2-ALTEC 1Gravel
zondag 30 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
10:00VORDEN 1-ALTEC 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 36Stand
11:00ALTEC 1-RUURLO 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
11:00ALTEC 1-HEERDE 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 30Stand
11:00ALTEC 2-VIJVERBERG 1Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
11:30EDESE TC 2-ALTEC 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 14Stand
14:00WILDBAAN 1-ALTEC 1Kunstgras