Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
zondag 6 mei 2018
dinsdag 8 mei 2018
donderdag 10 mei 2018
vrijdag 11 mei 2018
zaterdag 12 mei 2018
zondag 13 mei 2018
dinsdag 15 mei 2018
woensdag 16 mei 2018
vrijdag 18 mei 2018
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00DE DRIESLAG 1-Altec 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00GROENLO 1-Altec 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 10Stand
10:00Altec 4-WILDBAAN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
10:00Altec 1-VRAGENDER 1Kunstgras
woensdag 23 mei 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00WINTERSWIJK 2-ALTEC 1Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00ALTEC 1-RUURLO 1Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00DE PAASBERG 1-ALTEC 2Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00READY-OLDENZAAL 1-ALTEC 1Gravel
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00DE PAASBERG 3-ALTEC 2Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ALTEC 3-TV PIT 2Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00ALTEC 4-DE PAASBERG 2Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 17Stand
19:00ALTEC 5-VARSSEVELD 3Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
19:00VORDEN 1-Altec 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00BECKSON BRUMMEN 1-Altec 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 12Stand
19:00ZEVENAAR 3-Altec 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 13Stand
19:00Altec 3-WINTERSWIJK 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 23Stand
19:00Altec 5-TC ZUID 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 20Stand
19:00Altec 1-TC ZUID 1Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:00Altec 1-WELGELEGEN 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 17Stand
13:00Altec 1-BERGH 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 26Stand
13:00Altec 2-GROENLO 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 20Stand
13:00MALLUMSE MOLEN 1-Altec 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
13:00Altec 3-MALDEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 10Stand
13:00VARSSEVELD 1-Altec 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:00GORSSEL 2-Altec 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:00RUURLO 1-Altec 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 9Stand
14:00DE SPRONG 4-Altec 4Kunstgras
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 35Stand
09:00DE SPRONG 1-Altec 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 12Stand
10:00TRIFORA 1-Altec 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 5e klasse - Afdeling 20Stand
10:00Altec 1-MALLUMSE MOLEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 35Stand
10:00Altec 1-'T LAERVELD 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
10:00Altec 1-WINTERSWIJK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 35Stand
10:00VIJVERBERG 1-Altec 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
17:00Altec 1-DE DRIESLAG 1
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
17:00DUIVEN 6-Altec 2
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00Altec 3-DE IJSSELWEIDE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00COLUMBAE 1-Altec 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 10Stand
10:00Altec 4-VRAGENDER 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Midden 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 3Stand
10:00DUIVEN 1-Altec 1Gravel
woensdag 30 mei 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00ALTEC 1-DE PAASBERG 2Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00ALTEC 2-RUURLO 1Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00DE PAASBERG 1-ALTEC 1Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ALTEC 1-BRILMANSDENNEN 1Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ALTEC 2-VARSSEVELD 2Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BECKSON BRUMMEN 2-ALTEC 3Kunstgras
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 5Stand
19:00DE RIETSTAP 1-ALTEC 4
 
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 17Stand
19:00COLUMBAE 1-ALTEC 5Kunstgras