Column voorzitter april

29 april 2021


Op het moment dat ik dit typ zijn we allemaal in afwachting van het, onder voorwaarden, opengaan van de terrassen. Ook kunnen winkels zonder afspraak weer bezocht worden. Ik ben blij voor onze leden en sponsoren in de betreffende sectoren en ik hoop dat we allemaal verstandig omgaan met deze vrijheid. Sportkantines kunnen nog niet open. We moeten nog even geduldig zijn. Wel is het een tijd van hoop, de dagen worden langer, de zon schijnt vaker, alles komt in bloei en ik zag zelfs twee flamingo’s in ons Aaltense Goor. Ons ledental is inmiddels gestegen naar 600 leden en er wordt weer volop in dubbel- en enkelvorm getennist op ons park. Ook op baan 4 en 5, want dankzij een groot aantal vrijwilligers kon, met toestemming van de gemeente, onze hal weer worden afgebroken. 

Jubileum

Het is een bijzonder jaar in alle opzichten, want naast alle coronaperikelen bestaat ALTEC dit jaar 75 jaar(!). Wat zou het fantastisch zijn geweest als we dit met z’n allen hadden kunnen vieren. We hebben als bestuur echter moeten concluderen dat we, kijkende naar huidige omstandigheden, dit niet kunnen vieren zoals we zouden willen. Daarom vieren we ons jubileum in 2022 met alle feestelijkheden die erbij horen. Dit jaar gaan we de banen 6, 7 en 8 renoveren. De laatste week van juni en de eerste week van juli zullen deze dan ook niet beschikbaar zijn. Het is nodig om deze banen aan te pakken, omdat ze op dit moment ook niet goed genoeg zijn voor de KNLTB om competitie op te spelen. 

Ladder

Helaas kunnen we door de coronamaatregelen nog geen competities spelen. Maar we kijken met name naar wat wel kan. Daarom gaat er na het succes van vorig jaar op 1 mei weer een laddercompetitie van start. Een laddercompetitie is een recreatieve manier om singlepartijen te spelen tegen andere clubleden op je eigen niveau. Je strijdt voor eeuwige roem! Het doel van de laddercompetitie is om zo hoog mogelijk op de ladder te komen. Interesse en inschrijven? Op www.altec.nu/ladder vind je uitgebreide informatie over de laddercompetitie. Inschrijven kan vanaf heden. Bij vragen kan je een mail sturen naar Lonneke Gussinklo ([email protected]) of Ruben Houwer ([email protected]

Zomerchallenge

Zoals gezegd hebben we een groot aantal nieuwe leden erbij gekregen. Echt top! Ook dit jaar proberen we tennis nog populairder te maken. Er is weer een zomerchallenge, waarbij niet-leden voor €75,- in de maanden juni tot en met september kunnen tennissen. Daarnaast bieden we vanaf nu ook aan dat mensen die nog nooit getennist hebben de eerste maand een proeflidmaatschap kunnen krijgen. Dit alles is ook afgestemd met onze trainers en hun capaciteit wordt uitgebreid op basis van de vraag naar lessen. We zijn erg blij met hun flexibiliteit.

Regels

Nieuwe leden zijn mooi, maar deze moeten ook goed ontvangen worden op de club. We hebben met het bestuur, de trainers, onze ledenadministratie en gastvrouwen nog even weer kortgesloten hoe we dit doen. Leden moeten zich namelijk welkom voelen bij ons. Er zijn gelukkig ook veel leden die dit begrijpen en bijvoorbeeld appgroepen hebben gemaakt waarin leden van alle niveaus elkaar kunnen uitnodigen voor een potje tennis. Wil je in deze appgroep? Stuur dan even een mailtje naar [email protected] . Als nieuw lid weet je misschien ook niet hoe het spel werkt. Kijk dan even op: Spelregels | Tennis. Naast spelregels hebben we ook regels hoe je je gedraagt op de baan. Een ontbloot bovenlichaam hoort bijvoorbeeld niet op de baan en je loopt niet zomaar de baan van een ander op om een bal te halen. Met het roepen van de kreet ‘Bal over!’ weten ze dat er een bal van jou op hun baan ligt en gooien ze hem terug zodra het kan. Zo zijn er nog wel wat ongeschreven regels, maar de meer ervaren leden zullen je daar op sportieve wijze wel bij helpen. ALTEC is een club voor iedereen, waar we samenkomen, sportief zijn in alle opzichten en waar we rekening met elkaar houden. 

Gezond

We hebben laatst een bericht gestuurd over de mogelijkheid tot teruggave van de halhuur. Dit leverde een lading aan hartverwarmende reacties op. Dank daarvoor! Hieruit bleek wel dat ALTEC veel meer is dan alleen een plek om te tennissen. Financieel is onze club gezond, dit willen we blijven en dat gaat dit jaar naar alle waarschijnlijkheid ook lukken. We houden jullie uiteraard op de hoogte! Hou nog even vol, er komen mooie maanden aan! 

Met sportieve maar bovenal hartelijke groet namens het bestuur, 

Quinten Dikschei

Nieuwscategorieën