Column voorzitter juni

13 juni 2021


Op de club waren vanmiddag, zaterdag 12 juni, een mooi aantal nieuwe (zomer)leden aanwezig bij de clinic die door onze trainers Arjan Pastoors en André Toebes werden gegeven. Mooi om André weer te zien trainen op onze club. Doordat Arjan en Robin van Beveren, onze andere trainer,  behoorlijk vol zitten zal André op de zaterdagochtend nieuwe leden gaan trainen. Toen ik als 15-jarige in Aalten kwam wonen werd André mijn trainer. Hij zag mijn talent direct…die jongen moet gaan zingen.
 
Er waren vandaag twee redenen die me deden beseffen dat Altec belangrijk is. De clinic, waar nieuwe leden veel plezier aan het maken waren, de trainers vol enthousiasme hen warm maakten voor de sport, sponsor Stijn ter Haar (Navis Sport) liet zien wat hij te bieden had en Jan en Frans druk waren met het onderhoud van ons park. Er was helaas ook een tweede, verdrietige, reden. Ik stond in de rij om de naasten van ons lid Liesbeth Vreeman te condoleren en sterkte te wensen met het dragen van dit grote verlies. Liesbeth overleed op 7 juni op 62-jarige leeftijd. Jullie zien het hier niet op papier, maar tussen deze en de vorige zin zitten een paar minuten stilte. De grote hoeveelheid mensen, waaronder veel leden van Altec, in de rij en de uitdrukkingen op hun gezichten toonden aan dat Liesbeth geliefd was. Het verdriet moet groot zijn voor een ieder die haar lief hebben. Ook vanaf deze plek wens ik je, als je je op welke manier dan ook aangesproken voelt, veel sterkte. Het zijn momenten als deze die alles weer in perspectief plaatsen. Laten we nog meer van elkaar en van het samenzijn op de club genieten en wat minder brommen over de onbelangrijke zaken.

De zon brandt op dit moment op de banen en het is maar goed dat de kantine weer open is. We kunnen weer genieten van steeds meer vrijheden. We kunnen in totaal met 100 mensen weer genieten van de kantine (50 binnen, 50 buiten) en er kan ook weer gedouched worden. Ik weet dat het lastig is, maar laten we proberen ons zoveel mogelijk aan de nu nog geldende regels te houden. Dat de kantine open kan is voor een heel groot deel te danken aan onze leden van de barcommissie. Een erg leuke groep met dames, maar het wordt wel de hoogste tijd dat deze weer aangevuld wordt met wat nieuwe leden. Waaronder wat mannen. Lijkt je dit wat? Laat het ons dan even weten. Je mag de leden van de barcommissie zelf aanspreken, maar een e-mail naar [email protected] kan natuurlijk ook. Het kost weinig tijd, is erg gezellig en je doet wat goeds voor de club! 

De jeugd- en wedstrijdcommissie zijn druk bezig met het organiseren van toernooien. Ook doen er veel mensen mee aan de toss en de laddercompetitie. Wil je daaraan mee doen? Hou dan goed onze website www.altec.nu/events en je eigen e-mail in de gaten. Altec is een club voor iedereen, het maakt niet uit of je de bal nauwelijks kunt raken of dat je gezien wordt als de nieuwe Nadal, als je lid bent ben je welkom. Er komt dus weer een tijd aan dat er meer mensen op de club zijn. Dat betekent ook dat de kantine meer opengaat, maar dat kan alleen als er ook bardiensten gedraaid worden. Door het draaien van bardiensten kun je een deel van je lidmaatschap terugverdienen. Het loont dus letterlijk! Schrijf je dus in voor diensten op www.altec.nu/bardienst

Ik train zelf op de maandagavond en mijn trainingsmaatjes zorgen er iedere week voor dat ik met een vuurrood hoofd weer thuis kom. En dan moet ik even eerlijk zijn…ik pak vaak de auto, omdat het fietsen op de Oosterkerkstraat mij altijd zwaar valt. Meestal haal ik dan mijn trainingsmaatjes in die netjes op de fiets zijn en dan schaam ik mij. Mijn goede voornemen is dus (en mijn lichaam kan dat ook goed gebruiken) om vanaf nu op de fiets te komen naar de training. De escape die ik dan wel gebruik is dat ik dan wellicht wel de elektrische fiets van mijn vader pak. Dat heb ik laatst wel een keer gedaan en toen zag ik ook dat veel mensen hun elektrische fiets niet in het fietsenrek plaatsen. Ik begrijp het, die fietsen zijn vaak een stuk duurder, maar ik vraag jullie om met mij mee te denken hoe we ervoor kunnen zorgen dat de fietsen niet overal op het park komen te staan.
 
Ons park ligt er prachtig bij dankzij Jan en de onderhoudscommissie en dat willen we graag zo houden. Daarom moeten we ook af en toe banen renoveren. Op maandag 28 juni wordt dit gedaan met de banen 6,7 en 8. Die kunnen ongeveer twee weken niet gebruikt worden. Het is even vervelend, maar hoort erbij en we krijgen er mooie banen voor terug. Over vernieuwing gesproken…er wordt mij regelmatig gevraagd of wij ook aan ‘padel’ denken. Ja, wij zijn als bestuur padel aan het verkennen. Of dit leidt tot serieuze plannen kan ik nu nog niet zeggen.
 
Ik ga naar buiten, genieten van de zon. Ideeën of tips? Mail mij op [email protected]  

Met sportieve maar bovenal hartelijke groet namens het bestuur,

Quinten Dikschei
Voorzitter Altec

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen